Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
MHP'NİN SÜLEYMAN SOYLU'YA İNTİKAMI ACI OLDU
Trabzon Meydan Parkta AKP'nin son mitingine MHP'den büyük darbe yapıldı. AKP başkan yardımcısı Süleyman Soylu çok zor durumda kaldı SOYLŞU BEŞİKDÜZÜNDE MHPLİLERE HAKARET ETMİŞTİ
7 Haziran seçim yasaklarının başlamasına birkaç saat kala, yayın ve reklam yasağının başlamasına dakikalar kala Akp Trabzon Mv. adayları Meydan Parkı Atatürk Alanı’ndaki seçim TIR'ı üzerinde son konuşmalarını yapıyordu.
 
Konuşma sırası Akp Genel başkan yardımcısı Süleyman Soylu'ya geldiğinde Soylu halka son mesajlarını veriyordu.
Bu arada Meydan Parkı karşısında seçim irtibat bürosu bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İrtibat bürosu  Ön cephesinde bulunan dev ekranda Süleyman Soylu'nun DP Başkan yardımcısı olduğu dönemlerde çekilmiş,  Akp genel başkanı Recep Tayyip Erdoğanın ipliğini pazara çıkaran iddiaları bir bir sıralayan videosu gösterime sokuldu.
 
Bir Tarafta Süleyman Soylu TIR üzerinden güncel konuşma yapıyor, Cumhurbaşkanına övgüler yağdırıyor, Başkanlık isteminin ne kadar faydalı olduğunu izah etmeye çalışıyor,  Öte yanda MHP'nin dev ekranında Aynı Soylu, Başbakan Recep tayyip Erdoğanın bilinen bilinmeyen yolsuzluklarını Hukuksuzluklarını sıralıyor.
 
Meydandaki Akp taraftarları önce şaşırıyor, İş meydana çıkınca engellemek isteyenler oluyor, İrtibat bürosu önünde önlem alan MHP taraftarları müdahaleye izin vermiyor, Bu son dakika golü ile Trabzon 1. Sıradan Mv. Adayı Süleyman Soylu, MHP'den büyük bir darbe almış oldu.
 
Bu durumu engelleyemeyen Akpliler konuşmaları keserek hep birlikte Uzunsokak’ta partili vatandaşlar eşliğinde sloganlarla yürüyüş yaptı.
 
 
S. SOYLUNUN NEDEN BÖYLE PROTESTO EDİLDİĞİ SONRADAN MEYDANA ÇIKTI, SOYLU BEŞİKDÜZÜNDE MHP'YE AĞIR HAKARETLER ETMİŞTİ

Soylu'nun, "Bana milliyetçilik hareketleri yapanlara söylüyorum. Beşikdüzü'nde kolay, delikanlıysan Diyarbakır'da yap. Gönder Devlet Bahçeli'yi oraya, delikanlıysan Diyarbakır'da yap. Gelmişler burada mitingi sabote etmeye çalışıyorlar, edepsizler, sizin demokrasiye saygınız yok, sizin insanlara saygınız yok, yazıklar olsun. Ben PKK'ya karşı miting yaptım, hadi oradan, hadi oradan... 2014 yılında doğuda aynen PKK böyle geldi bizim mitingimizi sabote etmeye çalıştı. Orada da hadi oradan dedim" sözlerine AK Parti'nin 4 yıldır yürüttüğü barış sürecine bir darbe olarak yorumlayan radyo programında Çavuş, "Bu söylemler aslında bir çuval inciri berbat etmektir. Ülkeyi kutuplaştıran ve gerginliği tavana çıkartan bu söylemlerin topluma hiç bir faydası yoktur. AK Parti barış söylemleriyle bir politika izlerken AK Parti'nin birinci sıra adayı Süleyman Soylu, Trabzon gibi milli hassasiyetleri yüksek bir şehirde MHP'lileri PKK'lılara benzetmesi çok büyük bir gaftır. Bu öyle imam-sela gibi polemiklere benzemez. Allah korusun çok acı sonuçları olabilir. Barış sadece Diyarbakır için midir? Trabzon'da barış olsun istemiyor mu Sayın Soylu. Mitinglerde elbette protestolar olacaktır, diğer partilere de oluyor. Bir işarete bile tahammül edemiyorsanız neden siyaset yapıyorsunuz. Siyasetçi olarak kafa tutmaktansa sağduyulu cevaplar verilerek ortamı germemek gerekirdi. Bence Süleyman Soylu'nun MHP'lilere çok büyük bir özür borcu vardır. MHP Diyarbakır'da miting yapamıyorsa, ki istese yapar bunun sorumlu devlettir-hükümettir. Çünkü Güneydoğu'yu politikalarıyla onlara teslim eden AKP'dir." dedi.  HABERCUK.COM
Etiketler :
mhp - trabzon - akp - trabzon - suleyman - soyluya - mhp - oyunu -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
06-06-2015 18:32
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®