Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Prof. Dr. Mustafa Kamalak,Trabzon'da
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, Anadolu Gençlik Derneği Trabzon Üniversite Komisyonunun düzenlediği 'Seninle Değişir Bu Dünya' adlı konferansa katılmak için geldiği Trabzon'da ilk olarak partililer tarafından Havaalanında karşılandı.
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, KTÜ'de düzenlenen konferansta ülkemizin geldiği konumda dikkat edeceğimiz konulara dikkat çekti.
 
Saadet Lideri Kamalak, Konvoy eşliğinde Saadet Partisi Trabzon İl Teşkilatına geçti, Yenilenen parti binasında incelemelerde bulundu.
Öğle namazını parti binasında cemaatle kılan Kamalak, Hanım Komisyonunun toplantısına katılarak, Trabzon Kadın Kolları Başkanından çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Kısa süreli teşkilat konularında da kendilerine açıklamalar yapan Kamalak, Üniversite öğrencileri ve basın mensupları ile bir araya gelmek üzere teşkilattan ayrılarak Trabzon Boztepe'de bulunan bir çay bahçesine geçti.
 
Burada önce TBMM 1. dönem Trabzon milletvekili, İlk mebuz şehidimiz Ali Şükrü beyin kabrini ziyaret ederek konu hakkında gençlere bilgi verdi
 
**
FINDIK 14 YIL ÖNCE DE AYNIYDI
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak Anadolu Gençlik Derneği Trabzon Üniversite Komisyonu Öğrencileri ve basın mensupları ile Trabzon Boztepe'de bir çay bahçesinde bir araya gelerek Ülkemizin terör, ekonomi, işsizlik ve başkanlık sistemi ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Kamalak, Fındığın 14 sene önceki fiyatının şimdiki fiyatla aynı olduğunu, fındık ve çayın canlandırılması ile Trabzon'un ekonomisinin canlanacağını ve bu canlanma ile Türkiye’nin ekonomisine de büyük katkı sağlayacağını söyledi.
 
 
**
Basın toplantısından sonra I.T.B.M.M Trabzon Mebusu Ali Şükrü Bey’in mezarı ziyaret edilerek Kur’an-ı Kerim okudu. Ardından partililer ile Ahi Evren Dede Camiine geçerek İkindi namazını kıldı.
**
Akşam saatlerine doğru Boztepe'den ayrılan Kamalak, AGD Trabzon İl Binasını ziyaret ederek dernek yöneticileri ile özel sohbet etti. Akşam namazını dernek binasında cemaatle kılarak 'Seninle Değişir Bu Dünya' konferansına katılmak üzere Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezine geçti.
**
Akşam 20.00 da başlayan 'Seninle Değişir Bu Dünya' adlı konferansa katılarak Üniversite öğrencilerine yaklaşık bir saatlik Ülkemiz ve Dünya'nın kötü gidişatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Programın sonunda soru sormak için el kaldıran bir Üniversite öğrencisi, 'Sayın Hocam, sizin kravatınızı çok beğendim, bana hatıra olarak hediye verebilir misiniz?' sorusunu sorunca Kamalak, 'Bu soru değil ki ' diyerek hemen kravatını çıkartarak öğrenciye hediye etti.
 
Alıntı: Fahri Hacıcaferoğlu
Etiketler :
saadet - partisi - genel - baskani - prof - - dr - - mustafa - kamalak - anadolu - genclik - dernegi - trabzon - universite - komisyonunun - duzenledigi - - seninle - degisir - bu - dunya - - adli - konferansa - katilmak - icin - geldigi - trabzon - da -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
11-05-2016 06:49
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®