Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Süleyman Soylu’dan MHP gafı
Süleyman Soylu’dan MHP gafı Kongrede Teşkilat Başkanlığı görevinden alınan AKP Trabzon Milletvekili Süleyman Soylu, seçim çalışmasında büyük bir gafa imza attı.
S. Soylu MHP’yi eleştirmek için, Devlet Bahçeli’nin kendilerine ”Çay bile ikram etmediğini’ söyledi, ancak o günün Ramazan olduğunu unuttu.
Trabzon birinci sıra adayı olan Soylu, Şalpazarı ilçesinde seçim gezisine katıldı. Burada vatandaşlara hitap eden AKP’li Soylu, 7 Haziran seçimlerinden sonra MHP’nin izlediği politikaları eleştirdi.
 
ÇAY ISMARLAMADI
 
Meclis Başkanlığı seçimi öncesinde AKP’nin adayı İsmet Yılmaz’ın Bahçeli’yi ziyaret ettiğini hatırlatan Soylu, “Meclis başkanımızı Bahçeli’ye gönderdik. 3 dakika tuttu odasında, çay bile ısmarlamadı. Beraber ortak olacağız ve Türkiye’yi idare edeceğiz. ‘Yok oğlunu ver, oğlun, kızın şöyle olsun.’ Nasıl Türkiye’yi beraber yürüteceğiz, idare edeceğiz. Sözle mücadele etmiyoruz, adam gibi, yiğit gibi mücadele ediyoruz” dedi.
 
O GÜN ORUÇTU
Yılmaz’ın Bahçeli’yi ziyareti 27 Haziran 2015 günü gerçekleşti. Ancak 18 Haziran’da Ramazan ayı başladı. Bu ziyaret de Ramazanın 9. günü gerçekleşti. Gün içinde olduğu için hem AKP hem de MHP’liler oruç tutuyordu. Dolayısıyla herhangi bir ikram yapılmadı.
AKP’li Soylu, bu ziyaretin Ramazan ayında gerçekleştiğini saklayarak seçmene MHP’yi eleştirmek için büyük bir gafa imza attı.
Etiketler :
yilmazin - bahceliyi - ziyareti - 27 - haziran - 2015 - gunu - gerceklesti - - ancak - 18 - haziranda - ramazan - ayi - basladi - - bu - ziyaret - de - ramazanin - 9 - - gunu - gerceklesti - - gun - icinde - oldugu - icin - hem - akp - hem - de - mhpliler - oruc - tutuyordu - - dolayisiyla - herhangi - bir - ikram - yapilmadi -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
22-10-2015 11:49
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®