Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Teoman Yılmazdan önemli bir paylaşım
KOCA 7 YIL MECLİSTESİNİZ ALMANYA'DAN BABA OCAĞINA DÖNMÜŞ İŞ ADAMI OLARAK SİYASETÇİ OLARAK MEMLEKETİNE HİZMET YAPMA NOKTASINDASINIZ.
2000 DEN FAZLA HALKIN ÖNCELİĞİ OLAN KONULARI ULUSAL YEREL MEDYADA SOSYAL MEDYADA SESLENDİRİYORSUNUZ.
DEVLET İLE BELEDİYE İLE İHALE İŞLERİN YOK
SEBEPSİZ ZENGİNLEŞME ALANLARINDA BEZİNİZ YOK.
İCRA DOSYALARI KABARIK İKEN KENT PROJELERİ ÇİZEN BÜRONUZ YOK İLKELİ VE DÜRÜST DURUŞUNUZ İLE KENTİN DEĞERLERİNİ HALKIN SORUNLARINI MECLİSTE SAVUNUYORSUNUZ.
SİYASİ RAKİPLERİNİZ SİZİ AŞIRI CİDDİYE ALIYOR.
SİYASİ ARENADA GÜVENİLİR VE İLKELİ OLMAK NOKTASINDA DEFOSU OLMAYAN BİR NOKTADASINIZ.
NE VAR Kİ PARTİNİZ SİZİ DİSİPLİNE SEVK ETMİŞ.
SAVUNMA HAZIRLIYORSUNUZ.
HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR DİYELİM.
VE Davut ÇAKIROĞLU İÇİN YAZILAN BİR YAZIYI SİZİNLE VİRGÜLÜNEDOKUMADAN PAYLAŞMAK İSTEDİM. 
Yazının Sahibi: Yaşayan hafıza Orhan Kılıçoğlu beye Teşekkür ediyoruz.
Yazıyı aşağıda okuyunuz. Teoman Yılmaz
 
TRABZON'A TEK SAHİP ÇIKAN İYİ PARTİ OLDU.
M.Ö 2200 yılları civarında Turani- Türk TİBARENLER tarafından kurulan ve ilk ismi ''Tiberanzon'' olan Trabzon şehri 6000 yıllık Türk yurdudur.
Bugün, Trabzon`dan toprak talebi için Yunanistan’da 54, dünyanın bir çok ülkesinde ise faal 200 civarında PONTUS DERNEĞİ mevcuttur.
Yabancı istihbarat örgütlerinin üzerinde kirli plânlar yaptığı Trabzon şehrimiz bu kirli senaryolar karşısında bugüne kadar yalnız başına savunmasız bırakılmış ve bir tek siyâsi bu hayati meseleleri gündeme taşımamıştır.
Bu kirli oyunlar karşısında yıllar sonra ilk defa İYİ PARTİ İl Yönetimi, bilhassa da Büyükşehir Belediye İl Meclisi İyi Parti Grup Başkanı Sn. DAVUT ÇAKIROĞLU tarafından sahiplenilen Trabzon şehri artık yabancı istihbarat servislerinin istedikleri gibi at oynatabilecekleri yer olmaktan çıkmıştır.
İl Başkanı Sn. Azmi Kuvvetli, İl Yönetimi ve Trabzon için büyük bir şans olan Sn. Davut Çakıroğlu öylesine kirli senaryoları bozmuşlardır ki bunlar Trabzon’un geleceği açısından çok önemli başarılardır.
BOZULAN BU KİRLİ OYUNLAR;
Birincisi;
Elazmus- E(laz)mus Proğramı ki bu proğram, çiftçilik ve tarım üzerinden bölgede ajanlık ve istihbarat faaliyeti olup, bilhassa Sn. Davut Çakıroğlu tarafından anında 16 haber ajansında haber yaptırılarak insan üstü gayretleriyle boşa çıkartılmıştır.
İkincisi;
Yalı Mahallesi ve Esentepe Mahallelerinin isimlerinin tekrar Faroz ve Arafilboyu yapılarak, bölgede kullanılan şuca veya buca eski isimlere dönülmesi senaryosunun bozulmasıdır ki bu bir Pontus oyunuydu.
Üçüncüsü;
T.C ibâresinin yıllar sonra tekrar Ortahisar Belediyesi'nin tabelâsına konulması ki, bu olay sadece ve sadece İyi Parti’nin ve Sn. Davut Çakıroğlu’nun üstün gayretlerinin sonucudur.
AKP Ortahisar Belediyesinin uzun zaman TC'yi tabelâya yazmamakta direnmesi sonucu, dünyanın her yanında vatansever ve milliyetçi olarak bilinip takdir gören Trabzonluların milli duyguları çiğnenip şerefiyle oynanmıştır.
Dördüncüsü,
Sümelâ âyininin, Trabzon’un Fatih Sultan tarafından fetih tarihi olan 15 Ağustos’ta yapılarak bu sözde âyinin Pontus gövde gösterisine ve Fatih Sultan’dan rövanş alama gününe çevrilmesine mâni olunması.
İyi Parti Trabzon Büyükşehir Belediyesi İl Meclisi üyelerinin katkıları ve Sn. Davut Çakıroğlu’nun üstün Belediyecilik birikimi ve önderliğiyle aşağıda ki mücâdeleler verilerek milletin hakkı savunulmuş olup, bu zamana kadar hiçbir siyâsi parti bu denli bir gayreti ve hak arama faziletini gösterememiştir.
HİZMET VE GAYRETLERİN BAZILARI.
AKP'nin Trabzon Büyükşehir Belediyesince yapılan acımasız ve hovardaca savurganlıklara karşı verilen mücâdeleden sadece birkaçı.
Tiski’nin fazla haksız tahsilatları için savcılığa suç duyurusu…
İçme suyu için indirim -atık su için arıtma derin deşarjların çalışmaması teklifi…
Kentsel dönüşümlerin vatandaşa verdiği zahmetler, haksız el atmalar, otopark diye başlayıp AVM yapımına dönen yanlış haksız kamulaştırmalar…
Yanlış yatırımlardan dolayı devletin zarara uğratılması; Reşadiye kavşağı ve Şehir Hastanesinin yer seçiminin yanlışlığı…
Otogar yer seçimi dere yatağı - Olmayan ulaşım Master Planı ile yatırım planlamak…
Gül Cemal dolgu alanı olmaktan çıkartılıp döküm alanı çöp sahası yapılması…
Usulsüz emzirme kabinleri…
HDP kapatılsın diye ilk beyanın verilmesi…
Bütün bu hizmetlerinden dolayı İl Başkanı Sn. Azmi Kuvvetli’yi, Yönetim Kurulunu, dahası, İyi Parti ve Trabzon halkı için büyük bir şans olan Sn. Davut Çakıroğlu’nu kutluyoruz.
DOĞRULAR VE MİLLET İKİ EMREDİCİDİR;
Bütün bu üstün hizmetlerinizden sonra küçük mesellerde birbirinize kırılıp basit davranışlara tevessül etmeyiniz.
Yersiz küçük muvazaaları unutarak, Davut Çakıroğlu’nun ifadesinin alınacağı İl Disiplin Kurulunda önce bu yazımı okuyacaksınız, sonrasında ise Davut Çakıroğlu'nun disipline verilme karar metnini yırtıp çöpe attıktan sonra birer kahve içerek kucaklaşıp ayrılarak daha büyük hizmetler için var gücünüzle çalışacaksınız.
Kahve paralarınız benden.
ŞUNU İYİ BİLİNİZ Kİ;
İyi Parti, diğer partilerde hüsrana uğrayarak son bir ümit diye milletimizin bel bağladığı;
Son kurtuluş ümidi…
Son sığınacak limanı…
Yanaşacağı son iskelesi...
Son müstâhkem kalesi…
Son sağlık reçetesidir…
Burada size yazdıklarımın tamamı, sizi ümit bilen ve sizlere bel bağlayan milyonların sizlere askeri KOMUTUDUR!
Emir tekrarı yapın!
Görevlerinizin başına dağılın MARŞ MARŞ!
NOT;
Burada yazılanların tamamı şahsımın sözleri olmayıp, asil ve soylu Trabzon insanının sizlere söylemek istedikleridir. Ben sadece Trabzonluların tercümanıyım.
Selâm ve sevgiler.
ORHAN KILIÇOĞLU  11 Ocak 2021
Etiketler :
Teoman Yılmaz ORHAN KILIÇOĞLU -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
13-01-2021 22:08
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®