Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Tetikçi Medya handdini Çoktan Aştı, Kim Dur Diyecek?
Havuz Medyasının iğrenç iftiralarına kim dur diyecek? Yapılmamış çirkinlik, İftira kalmadı, En önemlisi bu kişilerin markası Dinci?
Gaziantep’te meşhur bir söz vardır; "El veled-il ibn-i hançer, it ne yirse onu s*çar".*[mealen; soy soya çeker]
 
Dün hem de Anneler gününde, malum kanallardan birinde MHP milletvekili Meral Akşener’in şahsına atılan iftira beni çok derinden yaraladı. 
Her şeyden önce bir anneye bu iftirayı atanları Allah'a havale ediyorum. 
 
Bu iftiraya sessiz kalanları da hangi partiden olursa olsun şiddetle kınıyorum.
Yalakalıkta sınır tanımayan eskinin Liboşu Mehmet BARLAS'ın oğlu gazeteci Cemil Barlas’ın ve Melih Gökçek’in beslemesi Latif ERDOĞAN’ın “A Haber” TV ekranlarında kurdukları cümlelere bakar mısınız?
 
Mehmet Barlas’ın “Onun da kaseti mi var nesi var, nasıl ele geçirdiler” demesi üzerine devreye giren Latif Erdoğan, “Cemil Bey’in dediği çok önemli. O kaseti olan birisidir ve şu an esaret altındadır. dedi. “Kaset nerede” sorusu üzerine ise “Kaset…
Biliyor da, paralelcilerin elinde bir kadın için hiç de yakışmayacak kasetler var. 
Dolayısıyla o artık bir esire durumundadır. Ne derlerse yaptırırlar. Samanyolu’na da çıkar, hatta minarede röportaj yapacağız derlerse oraya da çıkar. Şu an acınacak halde. 
Bu kesin… 
Bunu ben bilgi olarak söylüyorum” ifadelerini kullandı.
 
Günümüz insanı iftiranın her türlüsüne bulaşmıştır. 
Özellikle basın ve yayın yoluyla karalama ve iftira etme metodu çok daha fazla yaygınlaşmıştır. İşini bitirmek istediğin, toplumdaki itibarını kaybettirmek istediğin kişiye basın ve yayın yoluyla yapılan iftira, tüm kamuoyuna dillendirildiği için aslında çok daha ağır bir suç ve günahtır.
İftira atmak, ikiyüzlü, içi ve dışı farklı olan münafıkların işidir.
Hz. Allah Nahl suresi 105. Ayette şöyle buyuruyor; “Yalan söyleyen ve iftira edenler, ancak Allah’ın ayetlerine inanmayanlardır. İşte onlar yalancıların ta kendileridir.
 
Yüce dinimiz İslam, iftira edenleri şiddetle uyarır, Allah katında sevilmeyen, lanetlenen kişilerden olduğunu bildirir. 
Kur’anda iftira etmeyi şiddetle yasaklayan ayeti kerimeler vardır. İftiranın her türlüsü ağır ve çirkindir. Ancak namusa atılan iftira ise tarif edilemeyecek derecede insanlık dışı bir ayıp ve günahtır.
Unutmayalım hepimizin annesi var, üç beş günlük dünyada üç-beş oy için değmez arkadaşlar değmez!
Mustafa Günaydın
Etiketler :
meral - aksanere - ima - yolu - ile - iftira - atilmasi - havuz - medyasi - cildirmis - gibi - yandas - gazeteciler - haddi - asti -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 2 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
11-05-2015 06:26
Yorumlar
Meral Akşener tarafıdan 11-05-2015 17:20:33 Tarihinde yazıldı
BUNLAR MÜNAFIK
MHP’li Meral Akşener A Haber’de kendisi hakkındaki çirkin iftiralar nedeniyle çok sinirli olduğunu belirtirken “Bunlar Müslüman görünümlü münafıklar!” ifadelerini kullandı. A Haber’de Meral Akşener’e atılan çirkin iftiralara karşı MHP’li vekil harekete geçti. Latif Erdoğan ve Cemil Barlas’ın Akşener hakkındaki kaset iddiaları karşısında çok kızgın ve üzgün olduğunu söyleyerek iddialar hakkında dava açacağını söyledi. A Haber’deki programda Akşener’in AKP karşıtı açıklamalarının sebebi konuşulurken “Meral Akşener'in bir kadına yakışmayacak kasetleri var” iddiasında bulunulmuştu. Bu çirkin iddialar üzerine Rotahaber’den Filiz Akgün’e açıklamalar yapan Meral Akşener “Havuz medyasındaki bu iftiralardan yeni haberim oldu avukatımla görüştüm mahkemeye vereceğim fakat çok sinirliyim, çok kırgınım, çok üzgünüm o yüzden fazla bir şey söylemek istemiyorum. Ben çok zor günlerden geçmişken böyle çirkin iftiralarla karşı karşıya kalmadım. Bunlar Müslüman görünümlü münafıklar!” ifadelerini kullandı.
ABDULLAH GÖZAYDIN tarafıdan 11-05-2015 25:12:00 Tarihinde yazıldı
ŞEREFSİZLER KIVIRDI
LATİF ERDOĞAN DENİLEN ZÜPPENİN BİR GÜN ARADAN SONRA KIVIRMASI BUNLARIN NE DERECE KALİTELİ BİR KANCIK OLDUKLARININ GÖSTERGESİDİR. SOYTARI DİYOR Kİ; BENİM BAHSETTİĞİM KASET PARALEL YAPININ HAZIRLADIĞI MONTAJ BİR KASET İMİŞ. İŞTE BUNLAR GERÇEK MANADA CİCİ ANA ÇOCUKLARI.
aaaaaaaaaaa
Cumhurbaşkanı RT. Erdoğan Tarafsız Olacak mı?
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®