Ana Sayfa Künye Sitene Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Tüm Yazarlar
Trabzon STK'ları Birleşiyormu?
Yıllardır havanda su döven Trabzon STK'ları Akademik bir oluşum adı altında birleşerek konfederasyon olma yolunda.
Trabzon STK Dünyasının deneyimli ismi Hüseyin Ayaz ve yakın mesai arkadaşları Trabzon için gönül birliği ile yeni bir oluşum adı altında birleşmek için kolları sıvadılar. 
İlk toplantılarını dün üsküdarda gerçekleştiren deneyimli STK gönüllüleri 13 Mayıs 2018 tarihinde Trabzon Konfederasyonu için bir araya geliyor.
 
Oluşum çalışma başkanlığı adına Hüseyin Ayaz'ın yaptığı basın açıklaması
 
HEP BİRLİKTE TRABZON SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI AKADEMİSİ ÇATISI ALTINDAYIZ
 
Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Akademisine giden yolda kuruluş  aşamasında olan Trabzon Dernekleri Konfederasyonu  kurucu yönetim kurulu üyeleri, kurucu başkan  Hüseyin Ayaz'ın Başkanlığında toplandı.
Türkiye ve Avrupa genelinde faaliyette olan Trabzon İl, İlçe, Mahalle Vakıf, Dernek ve Federasyonları ile beraber 13 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Akgün Otelde gerçekleşecek istişare toplantısı gündemi ile Nisan ayı olağan toplantısını Üsküdar’ da bulunan genel merkezin de toplanıldı.
 
 
TRABZON SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI AKADEMİSİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞİYORUZ
 
Toplantı sonrası Başkan Hüseyin Ayaz yaptığı açıklamada; 13 Mayıs 2018 de Türkiye ve Avrupa genelinde faaliyette olan Trabzon İl, İlçe, Mahalle Vakıf, Dernek ve Federasyonları ile beraber yapacağımız istişare toplantısında Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları olarak hep birlikte bölgemizin ve bölge insanlarımızın sorunlarına çözüm üretmek için  gerekli  projeleri uygulamaya koyarak Trabzon vizyonunu daha  yukarılara birlikte  taşımak için Trabzon’umuzun gücünü  daha etkin göstereceğimiz birlikteliği sağlamak hedefimiz olacaktır.
 
 
Bu hedefimiz doğrultusunda çalışmalar yapmak üzere, kurulmuş veya kurulma aşamasında olan federasyonları ve konfederasyonları, TSTKA - Trabzon Sivil Toplum Kuruluşları Akademisi çatısı altında birleştirmek,  misyonumuza ve vizyonumuza uygun yeni projeleri birlikte uygulamaya koymak amacıyla koordinasyon ve planlama yapmak için tüm Trabzon İl, İlçe, Mahalle Dernek, Vakıf ve Federasyonlarını 13 Mayıs 2018 de Akgün otelde yapacak olduğumuz istişare toplantısına bekliyoruz. dedi
 
Etiketler :
TRABZON SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI AKADEMİSİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞİYORUZ, HEP BİRLİKTE TRABZON SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI AKADEMİSİ ÇATISI ALTINDAYIZ -
Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ
18-04-2018 15:31
aaaaaaaaaaa
Oy Kullan Sonuçlar
Foto Galeri [ Tümü ]
Video Galeri [ Tümü ]
Kim Kimdir
ISTANBUL
 
Destek: Abdullah Gözaydın
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası
 
Tüm hakları saklıdır 2012 ®